Імпрегнуючий засіб - Компанія АЛС-промислова хімія WEICON (Вайкон)

Компанія "АЛ.С."
UA    |       RU

Go to content

Main menu:

Імпрегнуючий засіб

Герметизуючі та
імпрегуючі склади WEICON
______________
Області застосування
У промисловості поверхні найрізноманітніших деталей таких матеріалів, як метал, пластмаса, камінь або бетон просочуються і імпрегнуються. Завдяки герметизації та просоченню пори та порожнини закриваються та герметично закупорюються. Використання цих продуктів дозволяє досягти оптимальних результатів - як у лабораторії під час випробувань у соляному тумані, так і в практиці експлуатації.

Імпрегуючі склади можна використовувати в наступних областях:
► Вироби ливарного виробництва
► Аддитивне виробництво
► Термічне напилення
S 180W Plus висока адгезія
низька в'язкість без розчинників

Імпрегнуючий засіб на водній основі
з дуже низькою в'язкістю
Завдяки своєму капілярному ефекту проникає в пори поверхні та заповнює їх із збереженням еластичності.
WEICON S 180W Plus - це готовий до застосування імпрегуючий засіб на водній основі з дуже низькою в'язкістю, який завдяки своєму капілярному ефекту проникає в пори поверхні та заповнює їх із збереженням еластичності. Засіб не містить розчинників і не займається.

S 180W Plus дуже добре зчепляється з багатьма поверхнями, такими як, наприклад, метали та пластмаси. Продукт підходить як герметик в адитивному виробництві - зокрема для пластикових виробів, які не стійкі до розчинників.

Засіб для просочення пор і тріщин має стійкість до температур до 180 ° C і має високий вміст твердих частинок.S 120G швидкотвердіючий | низька в'язкість
широкий спектр застосування
WEICON S 120G - це готовий до застосування рідкий імпрегнуючий засіб зі швидким затвердінням і низькою в'язкістю. Завдяки капілярному ефекту воно проникає в пори та заповнює їх із збереженням еластичності. Продукт містить тільки полімери, схвалені контакту з харчовими продуктами. S 120G має високу адгезію і може використовуватися на металах та багатьох пластмасах. Цей продукт має хороші антикорозійні властивості і містить   розчинники. Імпрегнуючий засіб на водній основі
з дуже низькою в'язкістю Завдяки своєму капілярному ефекту проникає в пори поверхні та заповнює їх із збереженням еластичності

WEICON S P61B
низька в'язкість зберігає еластичність гідрофобний
WEICON S P61B - це готовий до застосування низьков'язкий безбарвний засіб для просочення, який завдяки капілярному ефекту проникає в мікропори. Цей продукт є гідрофобним, надійно герметизує завдяки своїм довготривалим еластичним властивостям. та містить розчинники. Його можна використовувати для покриттів, що наносяться методом термічного напилення.

S P61B стійкий до рідких хімікатів, також показав відмінні результати при випробуванні в соляному тумані (на рівні двокомпонентних герметизуючих засобів).

                                  
Копіювання матеріалів заборонено (c) ТОВ "АЛ.С."1992-2024
  • facebook
Back to content | Back to main menu